Resmi Belge Çevirisi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Resmi Belge Çevirisi 


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri, yabancı dilde ve yabancı devletler tarafından hazırlanan resmi belgelerin çevirisi için en doğru adres olmayı sürdürüyor. Siz de gerek Türk vatandaşıysanız ve yabancı bir ülke tarafından düzenlenen resmi belgeleri tercüme ettirmek istiyorsanız gerek Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu bir vatandaşsınız ve Türkiye Cumhuriyeti kurumları tarafından düzenlenmiş resmi belgelerin çevirisi hizmeti almak istiyorsanız Hedef Tercüme uzmanlığına başvurabilirsiniz.


Talep edildiğinde ve çevrilen belge gereği noter tasdikli çeviri, apostil tasdikli çeviri ve yeminli çeviri hizmeti sunan Hedef Tercüme tercümanları ile resmi belgelerinizin kusursuz bir şekilde çevrilmesini sağlayabilirsiniz.


Resmi Belge Çeviri Hizmeti Nedir?


Az önce de belirttiğimiz gibi; kaynak dilde yazılan resmi niteliğe sahip belgelerin hedef dile çevrilmesi hizmeti “resmi belge çeviri hizmeti” olarak ifade edilir. Resmi belge çevirileri hukuki niteliğe sahip belgelerin çevirisi olduğu için tercümanın yalnızca kaynak ve hedef dilleri ana dil düzeyinde bilmesi yeterli gelmez. Resmi belgenin konusu, kaynak ve hedef dillerin hukuki yapısı gibi unsurlara da tercüman hakim olmalıdır. 


Sabıka kaydı, ikamet senedi, mahkeme kararları, doğum belgeleri, pasaport, sözleşmeler, dava dilekçeleri gibi noter tasdikli çeviri hizmetlerinin alınması gerektiği durumlarda da Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri bünyesinde görev yapan yeminli tercümanlar tarafından sağlanan hizmet alabilirsiniz. %100 doğruluk payı olan resmi belge çeviri hizmetleri için Hedef Tercüme uzmanlığına başvurarak belgelerinizin geri çevrilme riskini ortadan kaldırabilirsiniz. 


Resmi Belge Çeviri Hizmeti Hangi Belgeleri Kapsar?


Resmi belge çeviri hizmetleri oldukça kapsamlı olduğundan bu çeviri hizmeti dahilinde değerlendirilen birçok belge bulunduğu söylenebilir. Pasaport çeviri hizmeti, sürücü belgesi çevirisi, kimlik belgesi çevirisi, evlilik cüzdanı çevirisi gibi hizmetler sunan Hedef Tercüme tercümanlarının uzmanlığına ve deneyimine güvenebilirsiniz. %100 memnuniyet esasına göre hizmet veren yeminli tercümanlar aracılığı ile resmi kurumlarda işlem yapabilmek için gerekli tüm resmi belge çevirisi hizmetlerini alabilirsiniz. 


Resmi Belge Tercüme Fiyatları


Siz de Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ayrıcalığı ile kaliteli ve güvenilir resmi belge tercümesi hizmetleriyle buluşabilirsiniz. İnternetten ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşarak resmi belge tercümesi hizmetleri ve resmi belge çeviri fiyatları ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Copyright © 2023 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın