İmza Sirküleri Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

İmza Sirküleri Tercümesi


Yeminli tercüme bürosu Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri size zaman kazandıran resmi belge tercümesi hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Şirket evrakları arasında yetki dağılımını ortaya koyması nedeniyle en önemlilerden biri olan imza sirküleri tercümelerini bize bağlı görev yapan yeminli tercümanlar sayesinde başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 


2005 yılından bu yana en kaliteli ve en ayrıcalıklı çeviri hizmetlerinin adresi olmayı sürdüren Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak firmaların resmi makamlara sundukları imza sirküleri tercümelerini yeminli tercümanlarımızın mühürleri ve ıslak imzaları ile teslim ediyoruz. İmza sirküleri tercümesi hizmetinin yanı sıra imza beyannamesi çevirisi de sunarak kapsamlı hizmet felsefemizle sizleri buluşturuyoruz. 


İmza Sirküleri Tercümesi Nedir?


Firmalar adına resmi dairelerde, resmi kurumlarda ya da ticari kuruluşlarda imza atma yetkisi bulunan kişilerin isimlerini, unvanlarını ve imza örneklerini barındıran imza sirküleri belgelerinin kaynak dilden hedef dile yeminli tercümanlar tarafından çevirisi yapılması hizmeti “imza sirküleri tercümesi” olarak adlandırılır. 


İmza sirküleri tercümesi resmi nitelikte bir belge olduğu için ve hukuki nitelik taşıdığı için yalnızca yeminli tercümanlar tarafından hedef dile çevrilmektedir. Aslına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz imza sirküleri tercümesi hizmetlerimize ek olarak noter tasdikli çeviri hizmetlerini de veriyoruz. Dünya genelinde konuşan 52’den fazla resmi dilde imza sirküleri çevirisi hizmeti sunarak resmi işlemlerinizde oluşabilecek tüm aksaklıkları gidermeyi hedefliyoruz. 


İmza sirküleri tercümesi haricinde imza beyannamesi çevirisi konusunda da sizlerin yanındayız. Türkiye’nin her ilinden iletilen resmi çeviri taleplerini alıyor; en kısa sürede size teslim ediyoruz. 


İmza Sirküleri Tercümesi Fiyatları


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri imza sirküleri hizmetleri ile ilgili tüm soru işaretlerinizi bize ulaşarak yanıtlayabilirsiniz. Hizmet kapsamımızı öğrenebilir, tercümanlar özelinde uzmanlık bilgisi alabilir  ve imza sirküleri tercümesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın