İdari Şartname Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

İdari Şartname Tercümesi


2005 yılında faaliyetlerine başlayan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak ticari çeviri ve hukuki çeviri kapsamına giren tüm yazılı çeviri türlerinde olduğu gibi idari şartname tercümesi alanında da farkımızı ortaya koyacak hizmetleri sunuyoruz. Uzman kadromuz ile size verdiğimiz tüm çeviri hizmetlerinde en üstün kaliteye en hızlı şekilde ulaşmayı hedefliyoruz. İhalelere katılacak olan işletmeler için sunduğumuz idari şartname tercümesi ile ihale şartlarının tam anlamıyla karşılanması adına gerekliliklerimizi yerine getiriyor; küresel bazda elde edeceğiniz başarılara katkı sunuyoruz.


İdari şartname tercümesi, ticari sözleşme tercümesi, teknik şartname tercümesi vb. resmi belgelerin çeviri süreçlerini yerine getiren Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ile siz de ticari hayatınızdaki başarılarınızı arttırabilirsiniz.


İdari Şartname Tercümesi Nedir?


İhalelerin dayandırıldığı idari ve teknik hususların detaylı olarak belirtildiği idari şartnamelerinin kaynak dilden hedef dile tercüme edilmesi hizmeti “idari şartname tercümesi” olarak isimlendirilir. İdari şartname tercümesi firmalara ihalelere katılmak için gerekli şartları karşılamaları adına önemli bilgiler sunar. İdari şartname tercümesi ve ihaleyi kazandıktan sonra uyulması gereken huşuları içeren teknik şartname tercümesi ile firmalar uzun süreli kazanç sağlayıp marka bilinirliklerini arttırabilecekleri ihale süreçlerinden başarıyla çıkabilirler. 


Siz de faaliyetlerinizi Türkiye’deki ve diğer dünya ülkelerindeki kurumlar tarafından açılan ihaleler aracılığı ile yürütmek istiyorsanız Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ailesinden destek alarak idari şartname tercümesi hizmeti gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.


İdari Şartname Tercümesi Fiyatları


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak sunduğumuz idari şartname tercümesi hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda idari şartname tercümesi fiyatları ile ilgili destek alarak sektör lideri Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ile iş ortaklıkları kurabilirsiniz.

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın