Apostil Tasdikli Çeviri

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Apostil Tasdikli Çeviri


Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak hizmet verdiğimiz 2005 senesinden bu yana tüm dünya dillerinde yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri sunuyoruz. Günlük hayatınız kadar resmi işlemlerinizi de kolaylaştırma amacıyla en kaliteli çeviri hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz. Yalnızca alanında uzman ve profesyonel tercümanlarla çalışıyor; hızımızla işlerinizin aksamamasını sağlıyoruz. 


Hedef Tercüme olarak sunduğumuz çeviri hizmetleri arasında yer alan apostil tasdikli çeviri hizmetimizle yabancı ülkelerden size ulaşan resmi belgelerin ülkemizde de geçerliliğini koruması adına gerekli olan süreçleri işletiyoruz. Valilikler, kaymakamlar, ağır ceza mahkemeleri başkanlıkları veya adliye encümenleri tarafından apostil tasdiki verilebilmesi için apostil tasdikli çeviri hizmetleri sunuyoruz. Yalnızca İngilizce yazılan belgelerin çevirisinde değil, tüm dünya dilleri için apostil tasdikli çeviri hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.


Apostil Tasdik İçin İstenen Belgeler Nelerdir?


Yabancı dilde yazılmış resmi bir evrakın Türkiye’de de geçeri sayılabilmesi için alınması gereken Apostil tasdiki için tasdik edilecek resmi belgenin orijinali, belgeyi sunan kişinin TC kimlik numarası yazılı kimliği, ikamet tezkeresi ya da pasaportu; şirket evrakı olması durumunda antetli kağıda yazılmış liste sunulmalıdır. Resmi belgenin tercümesi tamamlandıktan sonra çeviri gerekli belgelerle birlikte ilgili makamlara iletildiği takdirde Apostil Tasdiki alınabilir.


Hangi Belgeler İçin Apostil Tasdikli Çeviri Hizmeti Verilir?


Apostil tasdiki az önce de belirtildiği gibi resmi evraklara yapılır. Genelleme yapmak gerekirse, noter senetleri, ticari evraklar, konsolosluk evrakları, devlet kurumları tarafından verilen evraklar, eğitim durumunu gösteren belgeler, evlilik cüzdanı, evlenme ehliyeti, doğum belgeleri, sağlık raporları vb. için tüm dünya dillerinde apostil tasdikli çeviri hizmetleri sunulabilir. 


Hangi Dillerde Apostil Tasdikli Çeviri Hizmeti Sunuyoruz?


Hedef Tercüme olarak sözlü ve yazılı çeviri hizmetlerinde sektörde öncülüğümüzü koruyoruz. Yalnızca Türkçe İngilizce çeviri, İngilizce Türkçe çeviri, Almanca Türkçe çeviri, Fransızca Türkçe çeviri değil; Latince, Farsça, Fince, Slovence, İbranice, İtalyanca, İspanyolca, Felemenkçe, Çince ve Japonca gibi tüm dünya dillerinde apostil tasdikli çeviri hizmetleri veriyoruz. 


Apostil Tasdikli Çeviri Fiyatları


Hedef Tercüme apostil tasdikli çeviri hizmetleri ve Hedef Tercüme apostil tasdikli çeviri fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için uzman kadromuza hemen ulaşabilirsiniz!

Copyright © 2024 | www.hedeftercume.net | Created by Sistemist
+90 (533) 560 9532
Bize Ulaşın